Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Wiercenie otworów we Wrocławiu

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Wiercenie otworów we Wrocławiu w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
855
3 / dziennie

Wiercenie otworów Wrocław: Wykonawcy blisko mnie

Daniel Kucza

Wrocław

5.0

Jestem stolarzem z wieloletnim doświadczeniem w branży meblowej. Oferuję meble na wymiar m.in. kuchenne, szafy, garderoby, z...

Marcin Wichłacz

Wrocław

5.0

Zajmuję się budowlanką, remontami, naprawą sprzętu AGD od kilkunastu lat. Prowadząc własną działalność gospodarczą wykonałem...

D
Dominik Kun

Wrocław

Nowy

Witam Państwa Oferuje usługi w zakresie prac montażowych jak i wykończeniowych. Do prac tych należą : - montaż listew podłog...

Montaż mebli - Złota Rączka

Wrocław

5.0

Jestem na rynku od 3 lat, zajmuje się montażem i skręcaniem mebli z paczek, dodatkowo jestem Złotą Rączką. Ceny do uzgodnien...

P
Pawel Palica

Wrocław

4.8

Witam. Wykonuje wszelkie meble na wymiar. Montuje meble różnych producentów. Posiadam duży samochód który przydaje się w prz...

Złota rączka Gresmaniak

Wrocław

Nowy

Ty zepsułeś, ja naprawiam. Świadczę usługi na terenie Środy Śląskiej i okolic. Wycena prosta bez tajemnic cena 80 zł netto /...

P
Paweł Kuriata

Wrocław

Nowy

Witam zajmuje się kompleksowym wykończeniem wnętrz. Szybka realizacja każde zlecenie wykonywane że starannością zapraszam do...

Dawid Dobrychłop

Wrocław

Nowy

Zapraszam do kontaktu 731 408 212 Masz pytania dzwoń

D
Dariusz Dusza

Wrocław

5.0

Specjalizuje się w kompleksowym wykańczaniu wnętrz. Realizuje i czytam projekty jak również potrafię fachowo doradzić. Mam p...

Wiercenie otworów Wrocław: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Czym są usługi wiertnicze we Wrocławiu?

Złota rączka

Usługa wiercenia otworów we Wrocławiu to bez przesady jedno z najpopularniejszych zapytań w Internecie. Mimo pozornej prostoty procesu, wiercenie wymaga nie tylko specjalnej wiedzy i umiejętności, ale także pewnego narzędzia, czy nawet zestawu narzędzi. Ponadto konieczne jest zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa, które w tym procesie są niezwykle ważne.

Wiercenie otworów we Wrocławiu powinno być wykonywane, w zależności od rodzaju otworów i właściwości materiału, różnymi narzędziami i przy użyciu różnych technik. Główne narzędzia do wiercenia to wiertarki ręczne i elektryczne, śrubokręty, wiertarki obrotowe.

Oprócz narzędzia do prac wiertniczych należy również wybrać odpowiednie wiertła, które są wyróżniane ze względem typu, rodzaju i przeznaczenia. Wiertła dzielą się na następujące kategorie:

 • Wiertła do metalu;
 • Wiertła do drewna;
 • Wiertła do betonu;
 • Wiertła do szkła, płytek, ceramiki;
 • Wiertła uniwersalne;
 • Wiertła specjalistyczne.

Wiertła dzielimy również ze względu na rodzaj mocowania – część wiertła, która jest wkładana do uchwytu lub wrzeciona i nazywana jest chwytem. Wiertła mogą być cylindryczne, stożkowe, fasetowane lub SDS.

Dla jakich z materiałów jest proponowana usługa wiercenia otworów we Wrocławiu?

Koszt, czas trwania i skomplikowanie procesu wiercenia będzie również zależeć od konkretnego materiału, w którym trzeba wykonać otwór. Przyjrzyjmy się najpopularniejszym materiałom:

 • Wiercenia otworów w betonie. Dziś większość budynków jest zbudowana z płyt betonowych. I każdy z nas prędzej czy później stanie przed koniecznością wiercenia przez betonowe ściany. A biorąc pod uwagę, że w konstrukcji często znajdują się również kamienie i stalowe zbrojenia, zadanie staje się naprawdę trudne.

W związku z tym, jeśli istnieje potrzeba skorzystania z usługi wiercenie otworów w betonie cennik nie będzie mały. Ponieważ beton jest niezwykle mocnym i trudnym materiałem do pracy, a wiercenie betonu jest procesem czasochłonnym.

 • Wiercenia otworów w cegle. Jeśli trzeba wywiercić ścianę z cegły, można to łatwo zrobić samodzielnie za pomocą wkrętarki z specjalnym wiertłem. Najważniejsze jest, aby wiercić z niską prędkością (200 do 400) z włączonym trybem udarowym i naciskając na uchwyt narzędzia.

Cegły drążone należy wiercić młotowiertarką lub wiertarką bez trybu udarowego, ponieważ tryb ten może uszkodzić cegłę. Warto pamiętać, że wiercenie fug w cegle jest surowo zabronione. Ponieważ na wiercenie otworów w cegle cennik nie jest zbyt duży, warto skorzystać z usług profesjonalisty, który zna wszystkie niuanse i zawiłości tego procesu.

 • Wiercenia otworów w kamieniu. Najpopularniejszym sposobem na wykonanie otworu w kamieniu jest użycie wiertła diamentowego. Jest to zwykłe lub stożkowe wiertło (do dużych otworów), które na końcówce ma powłokę diamentową. Kamień wierci się z małą prędkością. Podczas wiercenia kamień musi być umieszczony w wodzie.
 • Wiercenia otworów w drewnie. Do drewna najlepiej stosować wieloczęściowe zestawy wierteł, które składają się z elementu środkowego i wymiennych wierteł o różnych średnicach. Standardowe wiertło do drewna służy do wiercenia otworów do 10 mm we wszystkich rodzajach drewna.
 • Wiercenie otworów w ceramice. Jeśli chcemy zrobić mały otwór w płytce ceramicznej, możemy użyć ręcznej wiertarki elektrycznej z regulacją prędkości obrotowej lub użyć zwykłego wkrętaka. Do wiercenia płytek ceramicznych dostępne jest specjalne wiertło z zaostrzoną końcówką. Jeśli nie masz specjalnego wiertła, możesz użyć zwykłego wiertła, np. pobedytowego, ale upewnij się, że ma ono zaostrzoną końcówkę.
 • Wiercenie otworów w metalu. Wiertła spiralne służą do wiercenia głębokich otworów w metalu. Wiertła do metalu nie różnią się znacznie od tych używanych do betonu lub płyt gipsowych.

Jeśli metal ma normalną twardość, należy go wiercić przy średnich obrotach. Jest to około 400-1000 obrotów na minutę, w zależności od średnicy otworu. 400 obr/min stosuje się do otworów 13 mm, 1000 obr/min do otworów 3 mm.

Jaki jest koszt usługi wiertniczej we Wrocławiu?

Jednak wiercenie otworów w drewnie, wiercenie dużych otworów w metalu, czy wiercenie głębokich otworów we Wrocławiu – procesy te będą się różnić nie tylko rodzajami stosowanych narzędzi, technologią procesów wiercenia, ale także kosztami prac. Na koszt będzie miał również wpływ materiał, w którym mają być wykonane otwory oraz zakres prac. Poniższa tabela przedstawia koszt typowych prac wiertniczych.

Wiercenia otworów w betonie 72,8 – 91,51 zł/m2 brutto
Wiercenia otworów w cegle 3,5–28 zł/cm
Wiercenia otworów w kamieniu od 2 zł za 1cm
Wiercenia otworów w drewnie od 2 zł za 1cm
Wiercenie otworów w ceramice od 30 zł/szt
Wiercenie otworów w metalu Cena ustalona jest indywidualnie

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Wiercenie otworów we Wrocławiu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Wiercenie otworów we Wrocławiu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Wiercenie otworów we Wrocławiu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Wiercenie otworów we Wrocławiu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Wiercenie otworów we Wrocławiu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Wiercenie otworów we Wrocławiu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Wiercenie otworów we Wrocławiu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Wiercenie otworów we Wrocławiu ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.