Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Wykończenie wnętrz w Kielcach

22.01.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
M
Marta, Kielce
Zdecydowanie polecam. Pan Michał jest prawdziwym profesjonalistą i zna się na swojej pracy. Wykończenie wnętrz wykonano w uzgodnionym terminie. Pomógł w doborze materiałów. Prace zostały wykonane starannie, zgodnie z reżimem ciszy, efekt w 100% zadowalający.
28.01.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
A
Alek_76, Kielce
Długo szukałem osobę do wykonania tej pracy i dokonałem właściwego wyboru. Wykończenia wnętrz zostały wykonane terminowo, bardzo wysokiej jakości, przy minimalnym zużyciu materiałów. Wykonawca jest bardzo punktualny, przyjechał bez zwłoki. Polecam wszystkim.
9.02.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
I
Iga, Kielce
Wykończenie mieszkania szybkie, nawet przed terminem. Wykonawca pracował bez przerwy! Musieliśmy tylko dokupić materiały, bo ich zabrakło, ale nie ma tragedii.
11.02.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
J
Jasia_G, Kielce
Bardzo dziękujemy za świetną robotę! Pan Janusz zrobił kompleksowe wykończenia wnętrz w trzy dni. Naprawdę wszystko mi się podoba! Polecam!
8.03.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
M
Mikołaj, Kielce
Dostaliśmy pomoc w doborze materiału, a także porady. Cennik usług wykończenia wnętrz przyjemnie nas zaskoczył.
28.03.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
M
Mateusz, Kielce
Wrażenia o pracy tylko pozytywne. Planowałem wykończenia wnętrz, ale nawet nie wiedziałem, jakie materiały wybrać. Specjalista ze wszystkim pomógł. Wynik jest doskonały. 
9.04.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
J
Jarek, Kielce
Zamówiliśmy wykończenie wnętrz w Otomistrz. Super że kalkulacja kosztów pracy idealnie dopasowała się do wyniku. Wydaliśmy dużo pieniędzy na budowę, więc cieszymy się, że mogliśmy poprawnie obliczyć prace wykończeniowe. Wielkie dzięki za pomoc w doborze materiałów
30.04.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
I
Izabela, Kielce
Świetna robota, wielkie podziękowania dla specjalisty. Wszystkie prace związane z wykończeniem łazienki wykonane profesjonalnie. Wszystko jest wykonane z wysoką jakością i sprawdzone z dokładnością do milimetra. Polecam wszystkim Wykonawcę!
Rozwiń

Wykończenie wnętrz w Kielcach: Powiązane usługi

Remont łazienki Liczba mistrzów: 8
Układanie płytek Liczba mistrzów: 10
Układanie paneli podłogowych Liczba mistrzów: 13
Sufity napinane Liczba mistrzów: 11
Posadzki Liczba mistrzów: 8
Układanie parkietu Liczba mistrzów: 8
Sufity podwieszany Liczba mistrzów: 13
Ogrzewanie podłogowe Liczba mistrzów: 8
Cyklinowanie parkietu Liczba mistrzów: 8

Aktualne wydarzenia na Otomistrz

M

Marcin

Zostawił opinię o Wykonawcy: Rafał
W sprawie zlecenia: Wykończenie wnętrz
Dzisiaj
M

Malwina

Zostawiła opinię o Wykonawcy: Adam
W sprawie zlecenia: Montaż mebli
Wczoraj
T

Tatiana

W sprawie zlecenia: Montaz mebli IKEA
Dostała odpowiedzi od 5 Wykonawców
Wczoraj
T

Tatiana

Dodała zapytanie o usługę: Firma sprzątająca
Wczoraj

Dlaczego warto zamówić wykończenie wnętrz w Kielcach

Wykończenie wnętrz w Kielcach – to zestaw skomplikowanych prac, wymagający nie tylko fachowej wiedzy, ale i umiejętności posługiwania się nowoczesną techniką remontową, rozumienia wad i zalet nowoczesnych materiałów wykończeniowych i znania współczesnych trendów designerskich. Wszystkie te wymagania spełnia zespół fachowców firm z serwisu OTOmistrz, któremu można zlecić nie tylko szpachlowanie ścian i sufitów, ale także ich tynkowanie, dekorację z wykorzystaniem wybranych przez klientów materiałów wykończeniowych itp. Podstawy sukcesu firm prezentowanych w serwisie OTOmistrz to:

 • Wysoce wykwalifikowani specjaliści. Każdy z pracowników wie, jak realizować skomplikowane prace wykończeniowe, precyzyjnie wykorzystuje sprzęt i materiały, a także jest w 100% oddany pracy, którą wykonuje;
 • Nowoczesne technologie. Dokonując wykończenia wnętrz w Kielcach firmy na bieżąco śledzą pojawianie się nowości na rynkach;
 • Uczciwość i przejrzystość pracy. Firmy nie oszczędzają na materiałach wykończeniowych i pobierają opłatę wyłącznie za wykonane prace wykończeniowe.

Cena robocizny za szpachlowanie ścian w Kielcach zależy od kilku czynników, a przede wszystkim od: skomplikowania i rozmiaru zamawianych prac, powierzchni, wykorzystywanych materiałów budowlanych, potrzeby wykonania końcowego wykończenia (tapetowanie, malowanie, układanie płytek), technologii nakładania masy tynkarskiej itp.

Jak świadczone są usługi wykończenie wnętrz w Kielcach?

Wykończenie pomieszczeń w Kielcach (tapetowanie, malowanie powierzchni, posadzek) jest ostatnim etapem remontu i powinno być wykonywane z wielką starannością. Firmy znajdujące się w serwisie OTOmistrz opracowały algorytm działań,pozwalający na uzyskanie spektakularnych wyników wykończenia wnętrz mieszkalnych i biurowych, a dodatkowo wykorzystanie nowoczesnego sprzętu i materiałów pozwala im realizować zlecenia szybciej i ze znacznie większą efektywnością. Ponadto firmy nawiązują współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami. Starannie dobierają zespół fachowców w celu uzyskania doskonałych wyników pracy. Firmom znajdującym się w serwisie OTOmistrz można zlecić jedną lub wszystkie z wymienionych poniżej usług:

 • Prace tynkarskie, pozwalające uzyskać idealnie wyrównane ściany;
 • Prace malarskie, podczas których wykonywany jest montaż siatek malarskich, gruntowanie i szpachlowanie ścian w Kielcach;
 • Tapetowanie – klejenie tapet na podstawie najnowszych technologii, produkcja i klejenie tapet 3D;
 • Prace glazurnicze, obejmujące układanie płytek w łazience i kuchni w dowolny wzór;
 • Układanie podłóg – gwarantowany brak szczelin, rys lub innych defektów;
 • Montaż sufitów podwieszanych, będących naprawdę doskonałym wykończeniem każdego wnętrza.

Szpachlowanie ścian w Kielcach

Szpachlowanie ścian w Kielcach jest ważnym etapem prac naprawczych wykonywanych przed finalnym wykończeniem powierzchni. Szpachlówka pozwala zlikwidować wszelkie nierówności i ubytki, aby każda powierzchnia (beton, płyta gipsowo-kartonowa itp.) była idealnie gładka. W firmach prezentowanych w naszym serwisie OTOmistrz można zamówić różne rodzaje szpachlowania:

 • Wstępne, podczas którego nakładana jest gruba warstwa materiału umożliwiająca wykonanie wstępnego wyrównania ściany;
 • Finałowe, pozwala na wykończenie powierzchni, nakładane jest cienką warstwą, która po wyschnięciu twardnieje i dodatkowo zabezpiecza powierzchnię.

Klienci OTOmistrz mogą również wybrać odpowiednią metodę szpachlowania:

 • Mechaniczne – za pomocą urządzeń do równomiernego rozpylania kompozycji;
 • Pół mechaniczne – nakładanie warstwy szpachli odbywa się za pomocą mechanizmu ze sprężarką;
 • Ręczne – nakładanie kompozycji dokonywane jest ręcznie za pomocą szpatułki.

Proces nakładania szpachli wymaga doświadczenia i pewnych umiejętności, dlatego zadanie to należy powierzyć profesjonalistom, którzy mogą zagwarantować wysoką jakość i trwały efekt pracy za rozsądną cenę. Zamów szpachlę ścienną w firmie prezentowanej w OTOmistrz, a gwarantujemy, że będziesz usatysfakcjonowany z jakości usług!

Gipsowanie ścian w Kielcach

Gładź gipsowa – warstwa wykończeniowa o grubości maksymalnie 2 mm, która sprawdza się na powierzchniach różnego typu, nadając im doskonałą gładkość. Firmy z serwisu OTOmistrz dokonują gipsowania ścian w Kielcach w odpowiedni sposób przygotowując pomieszczenie do realizacji prac tego typu (powierzchnia zostaje wstępnie szpachlowana, dobierany jest rodzaj gipsu i narzędzia, które będą wykorzystywane podczas realizacji zlecenia itp.). Sama usługa wykończenia realizowana jest w maksymalnie krótkim terminie. Po gipsowaniu nie tylko uzyskujesz doskonale gładkie sufity i ściany, ale także możesz być pewny, że w pomieszczeniu nie pozostaną resztki farby i kurzu, a elementy nie będą osypywać się i pozwolą na doskonałe finałowe wykończenie wnętrza. Nanoszenie gładzi gipsowej jest uniwersalnym rozwiązaniem, gdyż może ona służyć do wyrównywania ścian o różnych podstawach, zarówno z gęstych materiałów (cegła lub żelbet), jak i materiałów sypkich oraz syntetycznych (styropian, gazobeton, cegła silikatowa itp.). Dodatkowo ten materiał podnosi izolację dźwiękową domów, chroni przed wilgocią, pleśnią oraz grzybem.

Tynkowanie ścian w Kielcach

Ręczne lub zmechanizowane tynkowanie ścian w Kielcach – to jeden z podstawowych rodzajów prac wykonywanych podczas wykończenia wnętrz w Kielcach. Przy minimalnym nakładzie finansowym tynk pozwala nie tylko wyrównać powierzchnię, ale i zrealizować jej końcowe wykończenie dekoracyjne. Firmy prezentowane w OTOmistrz dokonują tynkowania ścian w oparciu o europejskie standardy jakości, wykorzystując certyfikowane mieszanki cementowe znanych producentów, które dobierają zgodnie z materiałem, z którego zbudowany jest dom. Zrealizowane tynkowanie ścian w Kielcach może służyć różnym celom:

 • Ochrona. Tynk chroni pomieszczenia przed wilgocią i nawet przenikającym promieniowaniem, jest także odporny na gwałtowne zmiany temperatur;
 • Wyrównywanie. Po dokonaniu tynkowania podłóg, ścian lub sufitów ich powierzchnie stają się idealnie gładkie;
 • Dekoracja. Tynk zarówno wewnątrz mieszkań, jak i na zewnątrz może pełnić funkcję finałowej warstwy dekoracyjnej na powierzchniach różnego typu.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę wykończenie wnętrz w Kielcach na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi wykończenie wnętrz w Kielcach należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi wykończenie wnętrz w Kielcach?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi wykończenie wnętrz w Kielcach telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi wykończenie wnętrz w Kielcach?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi wykończenie wnętrz w Kielcach starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi wykończenie wnętrz w Kielcach jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi wykończenie wnętrz w Kielcach jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę wykończenie wnętrz w Kielcach?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii wykończenie wnętrz w Kielcach ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi wykończenie wnętrz w Kielcach należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi wykończenie wnętrz w Kielcach telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi wykończenie wnętrz w Kielcach starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi wykończenie wnętrz w Kielcach jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii wykończenie wnętrz w Kielcach ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.