Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Wykończenie wnętrz w Krakowie

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Wykończenie wnętrz w Krakowie w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
3
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
837
6 / dziennie

Wykończenie wnętrz Kraków: Wykonawcy blisko mnie

A
Andrzej Meus

Kraków

Nowy

Serdecznie zapraszam do współpracy i skorzystania z usług: Gładzie Malowanie Panele podłogowe Sufity podwieszane, zabudowy k...

D
Dawid Dąbrowiak

Kraków

Nowy

Profesjonalne usługi wykończeniowe wewnątrz i zewnątrz budynku . Profesjonalne podejście do pracy i klienta .

D
Damian Budzisz

Kraków

Nowy

Malowanie,szpachlowanie drobna elektryka/chydraulika,panelele,tapety,ścianki gk,podwieszane sufity,montaż drzwi,tynki dekora...

W
Wojciech spólnik

Kraków

Nowy

Zajmujemy się wszelkimi pracami elektrycznymi oraz remontowymi

G
Grzegorz Gawor

Kraków

Nowy

Świadczymy usługi: remontowo-wykończeniowe instalacje elektryczne instalacje hydrauliczne , biały montaż zabudowy karton gip...

J
Jaroslaw Kun

Kraków

Nowy

Posiadam wieloletnie doświadczenie w składaniu mebli z sieci sklepów IKEA oraz innych sklepów sieciowych. Zmiana kolorów naw...

T
Tomasz Musiał

Kraków

Nowy

Zajmujemy się remontami jak i kompleksowym wykańczaniem wnętrz. Dziedziny w których działamy to : wyburzenia, elektryka, hyd...

Rafał Cygan

Kraków

5.0

Kompleksowo wykonujemy: - wykończenia wnętrz(mieszkań ,domów od stanu deweloperskiego pod klucz) - Generalne remonty (Przeró...

D
Damian Strzała

Kraków

Nowy

Jeśli chcesz powierzyć stresujący remont firmie budowlanej, to dobrze trafiłeś. Zajmujemy się ekskluzywnym wykończeniem mies...

Nowe zlecenia od naszych klientów

Określ termin realizacji

Za porozumieniem z Wykonawcą

W jakim pomieszczeniu powinny zostać zrealizowane prace?

cały dom / mieszkanie

Czy posiadasz już gotowy projekt?

Nie, mam tylko ogólny zarys

Czy potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych usług?

nie potrzebuję dodatkowych usług

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

ja

Jaka jest powierzchnia obiektu w metrach kwadratowych?

41 - 80 m²

Jaki jest stan pomieszczenia?

z dawnym remontem

Ile pomieszczeń chcesz remontować?

3

Jakie rodzaje prac należy zrealizować?

tynkowanie

montaż instalacji elektrycznej

montaż instalacji hydraulicznej

układanie płytek

układanie paneli podłogowych

montaż okien i/lub drzwi

usługi malarskie

Opisz zadanie

m. Katowice

Określ termin realizacji

W ciągu 3 dni

W jakim pomieszczeniu powinny zostać zrealizowane prace?

łazienka

Czy posiadasz już gotowy projekt?

Nie mam żadnego pomysłu. Potrzebuję fachowej pomocy

Czy potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych usług?

nie

Kto będzie dostarczał materiały: Ty czy wykonawca?

wykonawca

Jaka jest powierzchnia obiektu w metrach kwadratowych?

21 - 40 m²

Opisz zadanie

Potrzebuje w biurze zerwać stary sylikon w łazienkach. Są 4 łazienki z czego w dwóch są po 3 umywalki i w kolejnych dwóch po 2 umywalki. Łącznie umywalek 10 sztuk. Około 40 mb sylikonu wliczając dookoła umywalek i przy ścianach. Potrzebuję fakturę Vat.

Wykończenie wnętrz Kraków: Opinie klientów

M
Marta
Zdecydowanie polecam. Pan Michał jest prawdziwym profesjonalistą i zna się na swojej pracy. Wykończenie wnętrz wykonano w uzgodnionym terminie. Pomógł w doborze materiałów. Prace zostały wykonane starannie, zgodnie z reżimem ciszy, efekt w 100% zadowalający.
A
Alek_76
Długo szukałem osobę do wykonania tej pracy i dokonałem właściwego wyboru. Wykończenia wnętrz zostały wykonane terminowo, bardzo wysokiej jakości, przy minimalnym zużyciu materiałów. Wykonawca jest bardzo punktualny, przyjechał bez zwłoki. Polecam wszystkim.
I
Iga
Wykończenie mieszkania szybkie, nawet przed terminem. Wykonawca pracował bez przerwy! Musieliśmy tylko dokupić materiały, bo ich zabrakło, ale nie ma tragedii.
J
Jasia_G
Bardzo dziękujemy za świetną robotę! Pan Janusz zrobił kompleksowe wykończenia wnętrz w trzy dni. Naprawdę wszystko mi się podoba! Polecam!
M
Mikołaj
Dostaliśmy pomoc w doborze materiału, a także porady. Cennik usług wykończenia wnętrz przyjemnie nas zaskoczył.
M
Mateusz
Wrażenia o pracy tylko pozytywne. Planowałem wykończenia wnętrz, ale nawet nie wiedziałem, jakie materiały wybrać. Specjalista ze wszystkim pomógł. Wynik jest doskonały. 
J
Jarek
Zamówiliśmy wykończenie wnętrz w Otomistrz. Super że kalkulacja kosztów pracy idealnie dopasowała się do wyniku. Wydaliśmy dużo pieniędzy na budowę, więc cieszymy się, że mogliśmy poprawnie obliczyć prace wykończeniowe. Wielkie dzięki za pomoc w doborze materiałów
I
Izabela
Świetna robota, wielkie podziękowania dla specjalisty. Wszystkie prace związane z wykończeniem łazienki wykonane profesjonalnie. Wszystko jest wykonane z wysoką jakością i sprawdzone z dokładnością do milimetra. Polecam wszystkim Wykonawcę!
M
Magdalena
Miałam ograniczony budżet co do wykończenia wnętrz w mieszkaniu, ale Pan Michał znakomicie sobie poradził. Udało się mu ukryć wszystkie niedociągnięcia remontu.
P
Paweł
Ustaliliśmy cenę, byłem mile zaskoczony, że specjalista nie prosił o dodatkowe pieniądze za materiał, ale dotrzymywał się ​​uzgodnionego kosztorysu.
W
Wojciech
Wykonawca znakomicie wykonał pracę, nie brudził nic, nie słyszałem żadnych skarg od sąsiadów ani w trakcie naprawy, ani po niej. Cennik usług wykończenia wnętrz został sporządzony z góry i nie został podwyższony.
K
Krzysztof
Sama praca specjalisty bez zarzutów, mi się spodobała, ale musiałem poczekać, aż skończy inne projekty. Rozumiem, że jest kolejka i dobrzy specjaliści mają dużo zamówień, ale dobrze, że jest już zrobione.
A
Ania
Praca była doskonała i wysokiej jakości. Nie czekały mnie żadne nieprzyjemne niespodzianki, w tym pieniężne w postaci dodatków do kosztorysu. Jestem bardzo wdzięczny za unikalne rozwiązanie projektowe, które zostało wdrożone z niesamowitą dokładnością.
D
Dominika
Po obliczeniu wszystkich kosztów materiałów i pracy, sporządzeniu i uzgodnieniu z nami kosztorysu, Wykonawca zabrał się do pracy. Ku naszemu zdumieniu dom był gotowy dokładnie wtedy, gdy był pierwotnie planowany. Praca została wykonana znakomicie, na najwyższym poziomie. Nie ma na co narzekać.
P
Piotr
Wykonawca przyjechał tego samego dnia, obliczył ilość materiału i sporządził listę prac. W trakcie pracy utrzymywał mieszkanie w czystości. Wykończenie wnętrz w łazience powierzę tylko temu Wykonawcy.

Jakich materiałów używa się do wykończenia wnętrz w Krakowie?

Prace wewnątrz

Na wybór materiałów wykończeniowych do naszego domu wpływa wiele czynników. Kierujemy się gustami, znajomością pewnych materiałów budowlanych oraz w pewnym stopniu modowymi trendami i cenami. Bardzo ważnym niuansem, który również musimy wziąć pod uwagę, jest zdrowotność materiałów wykończeniowych.

W mieszkaniu spędzamy dużą część życia, dlatego powinno być dla nas wygodnym i bezpiecznym środowiskiem. Wygląd naszego mieszkania zależy od rodzaju wykończenia wnętrza. Jeśli po przeprowadzce znajdziesz pęknięcia w ścianie spowodowane niedostatecznym wypełnieniem spoin. Albo zauważysz, że sufit nie jest dobrze pomalowany. Wtedy zazwyczaj jest już za późno na poprawienie tych niedociągnięć.

Tych sytuacji można uniknąć dzięki odpowiedniemu sprzętowi i materiałom wykończeniowym. Wtedy prace remontowe przebiegną sprawnie, a efekty końcowe spełnią wszystkie nasze oczekiwania. Pięknym i wygodnym wnętrzem będziesz mógł się cieszyć przez długie lata.

 

Jak przebiega proces wykończenia wnętrz w Krakowie?

Przede wszystkim warto dokonać przebudowy, usuwając nienośne konstrukcje lub przenosząc je, aby pasowały do stylu mieszkania i stylu życia właściciela. Należy zainstalować niezbędne elementy komunikacyjne, takie jak przewody elektryczne, wodociągowe i kablowe. Po tym etapie konieczne jest ocieplenie oraz zamontowanie okien i drzwi.

Następnie przeprowadza się prace w zakresie obróbki na mokro oraz montażu parapetów. W końcu fachowcy przystępują do wykończeń, w tym malowania ścian, nakładania tynku dekoracyjnego lub tapetowania oraz wykończenia podłogi (parkiet, laminat, linoleum itp.).

Ogólnie rzecz biorąc, lista prac wykończeniowych może obejmować następujące usługi specjalistów:

 • Usunięcie nienośnych konstrukcji wewnętrznych;
 • Instalacja przewodów elektrycznych, wodociągowych, kanalizacyjnych, a także kabli telewizyjnych, wideo i audio;
 • Hydroizolacja podłóg, izolacja cieplna i akustyczna;
 • Montaż okien i drzwi;
 • Obróbka na mokro ścian i sufitów poprzez nakładanie tynków cementowo-wapiennych lub gipsowych;
 • Montaż parapetów po uprzednim wysuszeniu pomieszczeń i usunięciu gruzu budowlanego;
 • Przygotowanie podłóg, ścian i sufitów przed zastosowaniem materiałów budowlanych i dekoracyjnych;
 • Prace wykończeniowe ścian, takie jak malowanie ścian, malowanie sufitu, nakładanie tynku dekoracyjnego lub tapetowanie;
 • Wykończenie podłogi poprzez ułożenie parkietu, laminatu lub linoleum, jeśli nie została już wcześniej wyłożona kafelkami;

Dlaczego wykończenie wnętrz w Krakowie warto zlecić Wykonawcom?

Wykończenie mieszkania w Krakowie na własną rękę może wydawać się początkowo tańsze, ale wymaga dużo czasu i pieniędzy ze względu na liczne skomplikowane etapy. Dla przeciętnej osoby może to być trudnym zadaniem. Dlatego warto pomyśleć o skorzystaniu z pomocy profesjonalistów.

Zatrudnienie fachowca zapewni szybkie i jakościowe wykończenie domu pod klucz w Krakowie dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykonawcy. Ponadto firma wykończenia wnętrz w Krakowie będzie miała indywidualne podejście do realizacji Twoich pomysłów. W przypadku Otomistrz, fachowcom od wykończeń wnętrz zależy na tym, aby ich nowi klienci byli jak najbardziej zadowoleni nie tylko z jakości remontu mieszkania, ale także z kosztów świadczonych usług.

Jaki jest koszt wykończenia wnętrz w Krakowie?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Cena wykończenia wnętrz zależy od wielu czynników, takich jak wybrane materiały, rozmiar pomieszczenia i stopień skomplikowania prac. Cena za kompleksowe wykończenia wnętrz w Krakowie jest uzgadniana bezpośrednio z wybranym Wykonawcą, ponieważ koszty mogą się znacznie różnić w zależności od oferty.

Wykończenie wnętrz w Krakowie – Jaka jest cena poszczególnych etapów prac?

 • Wersja ekonomiczna wykończenia pod klucz w Krakowie o powierzchni 50-60 m2 kosztuje około 1000 zł/m2. Wersja standardowa kosztuje około 1500 zł/m2, a wersja o podwyższonym standardzie minimum 2000 zł/m2. Ostateczna cena negocjowana jest bezpośrednio z wybranym wykonawcą.
 • Kompleksowe wykończenie domu pod klucz w Krakowie o powierzchni około 100 m2 to wydatek w granicach 80000-100000 zł. Jednak koszt tych usług wzrasta z każdym miesiącem ze względu na wzrost cen materiałów oraz kosztów robocizny.
Usunięcie nienośnych konstrukcji wewnętrznych 40-120 zł/m²
Instalacja przewodów elektrycznych, wodociągowych, kanalizacyjnych, a także kabli telewizyjnych, wideo i audio Od 7000 zł
Hydroizolacja podłóg, izolacja cieplna i akustyczna 15-60 zł/m²
Montaż okien i drzwi 250-700 zł/szt;
Obróbka na mokro ścian i sufitów poprzez nakładanie tynków cementowo-wapiennych lub gipsowych 40-50 zł/m²
Montaż parapetów po uprzednim wysuszeniu pomieszczeń i usunięciu gruzu budowlanego 70-100 zł za m.b.
Przygotowanie podłóg, ścian i sufitów przed zastosowaniem materiałów budowlanych i dekoracyjnych 10-20 zł/m²
Prace wykończeniowe ścian, takie jak malowanie ścian, malowanie sufitu, nakładanie tynku dekoracyjnego lub tapetowanie 20-50 zł/m²
Wykończenie podłogi poprzez ułożenie parkietu, laminatu lub linoleum, jeśli nie została już wcześniej wyłożona kafelkami 35-60 zł/m²

Mieszkanie w stanie deweloperskim nie nadaje się do zamieszkania. Wyposażenie i wykończenie wnętrza nie jest zadaniem łatwym, ale wartym zachodu. Aranżacja wnętrza to dla jednych przyjemność, a dla innych obowiązek. Aby nie komplikować sobie życia, zwróć się do fachowców z aranżacji i wykończenia wnętrz, którzy wykończą Twój dom w stylu nowoczesnym lub klasycznym. Wybór należy do Ciebie!

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Wykończenie wnętrz w Krakowie na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Wykończenie wnętrz w Krakowie należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Wykończenie wnętrz w Krakowie?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Wykończenie wnętrz w Krakowie starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Wykończenie wnętrz w Krakowie jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Wykończenie wnętrz w Krakowie jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Wykończenie wnętrz w Krakowie?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Wykończenie wnętrz w Krakowie ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.