Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Wykończenie wnętrz w Łodzi

22.01.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
M
Marta, Łódź
Zdecydowanie polecam. Pan Michał jest prawdziwym profesjonalistą i zna się na swojej pracy. Wykończenie wnętrz wykonano w uzgodnionym terminie. Pomógł w doborze materiałów. Prace zostały wykonane starannie, zgodnie z reżimem ciszy, efekt w 100% zadowalający.
28.01.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
A
Alek_76, Łódź
Długo szukałem osobę do wykonania tej pracy i dokonałem właściwego wyboru. Wykończenia wnętrz zostały wykonane terminowo, bardzo wysokiej jakości, przy minimalnym zużyciu materiałów. Wykonawca jest bardzo punktualny, przyjechał bez zwłoki. Polecam wszystkim.
9.02.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
I
Iga, Łódź
Wykończenie mieszkania szybkie, nawet przed terminem. Wykonawca pracował bez przerwy! Musieliśmy tylko dokupić materiały, bo ich zabrakło, ale nie ma tragedii.
11.02.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
J
Jasia_G, Łódź
Bardzo dziękujemy za świetną robotę! Pan Janusz zrobił kompleksowe wykończenia wnętrz w trzy dni. Naprawdę wszystko mi się podoba! Polecam!
8.03.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
M
Mikołaj, Łódź
Dostaliśmy pomoc w doborze materiału, a także porady. Cennik usług wykończenia wnętrz przyjemnie nas zaskoczył.
28.03.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
M
Mateusz, Łódź
Wrażenia o pracy tylko pozytywne. Planowałem wykończenia wnętrz, ale nawet nie wiedziałem, jakie materiały wybrać. Specjalista ze wszystkim pomógł. Wynik jest doskonały. 
9.04.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
J
Jarek, Łódź
Zamówiliśmy wykończenie wnętrz w Otomistrz. Super że kalkulacja kosztów pracy idealnie dopasowała się do wyniku. Wydaliśmy dużo pieniędzy na budowę, więc cieszymy się, że mogliśmy poprawnie obliczyć prace wykończeniowe. Wielkie dzięki za pomoc w doborze materiałów
30.04.2022 Wykończenie wnętrz
Ocena pracy mistrza:
I
Izabela, Łódź
Świetna robota, wielkie podziękowania dla specjalisty. Wszystkie prace związane z wykończeniem łazienki wykonane profesjonalnie. Wszystko jest wykonane z wysoką jakością i sprawdzone z dokładnością do milimetra. Polecam wszystkim Wykonawcę!
Rozwiń

Wykończenie wnętrz w Łodzi: Powiązane usługi

Remont łazienki Liczba mistrzów: 11
Układanie płytek Liczba mistrzów: 11
Układanie paneli podłogowych Liczba mistrzów: 12
Sufity napinane Liczba mistrzów: 12
Posadzki Liczba mistrzów: 8
Układanie parkietu Liczba mistrzów: 10
Sufity podwieszany Liczba mistrzów: 13
Ogrzewanie podłogowe Liczba mistrzów: 10
Cyklinowanie parkietu Liczba mistrzów: 9

Aktualne wydarzenia na Otomistrz

M

Marcin

Zostawił opinię o Wykonawcy: Rafał
W sprawie zlecenia: Wykończenie wnętrz
Dzisiaj
M

Malwina

Zostawiła opinię o Wykonawcy: Adam
W sprawie zlecenia: Montaż mebli
Wczoraj
T

Tatiana

W sprawie zlecenia: Montaz mebli IKEA
Dostała odpowiedzi od 5 Wykonawców
Wczoraj
T

Tatiana

Dodała zapytanie o usługę: Firma sprzątająca
Wczoraj

Wykończenie wnętrz w Łodzi lokalu to kompleks prac, które po remoncie rozpoczyna się w pomieszczeniu. Nie ma sensu tynkować ścian, jeśli system grzewczy jest uszkodzony lub nie są zainstalowane ścianki działowe. Wykończenie wnętrz to ostatni etap prac remontowo-budowlanych. Prace wykończeniowe polegają na malowaniu, nałożeniu tynku dekoracyjnego lub kafelkowania – tj. zastosowaniu materiałów dekoracyjnych.

Jakie bywają materiały do wykończenia wnętrz w Łodzi?

 • Drewno. Naturalne drewno używane do aranżacji wnętrza – zarówno podłóg, jak i ścian, posiada szczególne właściwości i cechy. Daje to szczególny komfort i napełnia energią natury.
 • Kamień. Główną cechą kamienia jest jego trwałość. Żywotność kamienia to długie lata. Ten sam kominek, wykonany z płyt z kamienia naturalnego, zachwyci swoim ciepłem i zewnętrznym blaskiem.
 • Płytki ceramiczne. Wybór należy oddać płytkom, jeżeli chcesz mieć bardzo mocny, stylowy, trwały i ogólnie wysokiej jakości materiał, który znajduje zastosowanie w prawie każdym mieszkaniu. Płytki ceramiczne nie boją się wilgoci, bezpośredniego światła słonecznego i niestabilnych temperatur.
 • Tynk dekoracyjny. Ten materiał pozwala urzeczywistnić bardzo oryginalne i odważne rozwiązania projektowe wykończenia wnętrz w stylu nowoczesnym. Tynk dekoracyjny to dość kosztowna opcja do dekoracji wnętrz ścian domu. Dlatego musi być nakładany cienką warstwą na wstępnie wyrównane ściany. Tak zwany tynk wenecki daje efekt monolitycznych ścian marmurowych. Powinien być nakładany w kilku warstwach.

Jak się odbywa wykończenie wnętrz w Łodzi

Do wykończenia wnętrz w Łodzi są niezbędne następujące etapy:

 • Przebudowa. Zaleca się wykonanie przeniesienia lub usunięcia ewentualnych nienośnych konstrukcji wewnętrznych, odbiegających od stanu deweloperskiego, jeżeli taka jest chęć właściciela mieszkania i jego stylu życia.
 • Instalacja komunikacji, a w tym przewodów elektrycznych, wodociągowych i kanalizacyjnych, a także kabli telewizyjnych, wideo i audio.
 • Prace wykończeniowe – hydroizolacja podłóg; izolacja cieplna i akustyczna; montaż okien i drzwi.
 • Obróbka na mokro ścian i sufitów. Prace mokre obejmują nakładanie tynków cementowo-wapiennych lub gipsowych.
 • Montaż parapetów. Musi być przeprowadzony po wysokiej jakości wysuszeniu pomieszczeń i usunięciu gruzu budowlanego.
 • Przygotowanie powierzchni. Przygotowanie podłóg, ścian i sufitów przed zastosowaniem głównych materiałów budowlanych i dekoracyjnych. Na tym etapie montuje się sufity napinane do wnętrza.
 • Prace wykończeniowe ścian. Można przystąpić do malowania ścian, nakładania tynku dekoracyjnego lub tapetowania.
 • Wykończenie podłogi. Jeśli podłoga nie jest wyłożona kafelkami, czas ozdobić ją parkietem, laminatem lub linoleum.

Dlaczego warto powierzyć Wykonawcom wykończenie wnętrz w Łodzi

Samodzielne wykończenie mieszkania w Łodzi może wydawać się tańsze, ale na pierwszy rzut oka. Przeciętna osoba nie poradzi sobie z wieloma aspektami tego skomplikowanego procesu. Z punktu widzenia kosztów czasu i pieniędzy takie podejście nie jest racjonalne, lecz warto się zwrócić do specjalistów.

Jakie są zalety powierzenia zadania Wykonawcy:

 • Jakość. Wykończenia wnętrz zostaną zrealizowane szybko i jakościowo, gdyż Wykonawca posiada wieloletnie doświadczenie.
 • Indywidualne podejście. Remont mieszkań otwiera szerokie pole dla wyobraźni klienta. Wykonawca postara się zrealizować wszystkie Twoje pomysły.
 • Cena. Wykonawcom z Otomistrz zależy na tym, aby Klienci byli zadowoleni nie tylko z jakości ich pracy, ale także z kosztów usług.

Ile kosztuje wykończenie wnętrz w Łodzi

Na to zapytanie nie da się udzielić dokładnej odpowiedzi. Wszystko zależy od materiałów, które wybierzesz, od powierzchni pomieszczenia i od poziomu skomplikowania prac. Kompleksowe wykończenia wnętrz w Łodzi kosztują różnie, kwestia cenowa za usługi jest ustalana bezpośrednio z Wykonawcą.

Fachowcy z Otomistrz także pracują w Twojej okolicy: Bałuty, Górna, Polesie, Śródmieście, Widzew

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę wykończenie wnętrz w Łodzi na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi wykończenie wnętrz w Łodzi należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi wykończenie wnętrz w Łodzi?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi wykończenie wnętrz w Łodzi telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi wykończenie wnętrz w Łodzi?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi wykończenie wnętrz w Łodzi starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi wykończenie wnętrz w Łodzi jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi wykończenie wnętrz w Łodzi jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę wykończenie wnętrz w Łodzi?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii wykończenie wnętrz w Łodzi ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi wykończenie wnętrz w Łodzi należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi wykończenie wnętrz w Łodzi telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi wykończenie wnętrz w Łodzi starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi wykończenie wnętrz w Łodzi jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii wykończenie wnętrz w Łodzi ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.