Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Wymiana zamków

Skorzystaj z Otomistrz, godnego zaufania serwisu, który pomoże szybko i łatwo znaleźć Wykonawców do prac domowych. Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Wymiana zamków: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
D
Daria
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
J
Jarek
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
P
Przemysław
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
P
PanMarek
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
A
Artur
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
M
Martyna 18
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy
W
Wacław
Szybko i niedrogo. Jakość pracy bardzo dobra. Polecaam
M
Marian4k
Kilka razy zamawiałem wykonanie usług na Otomistrz. Wszystko w porządku, polecam.
O
Olga_Shss
Korzystam z serwisu od dłuższego czasu. Głównym plusem jest szybkość i wygoda tworzenia zgłoszeń, a także otrzymywania na nie odpowiedzi. Praca jest wykonywana szybko i sprawnie. Ceny usług ustalamy z wykonawcami i nie miałem dużych sprzeczności w tym pytaniu. Jest okej korzystajcie śmiało.
N
Nikk125
Skontaktowałem się z wykonawcą dość szybko. Zamówienie również zostało zrealizowane szybko. Jestem bardzo zadowolony polecam na 100%, pozdrawiam

Na czym polega usługa wymiany zamków?

Złota rączka

Montaż i wymiana zamków to usługa, która często towarzyszy naprawie zamków lub awaryjnemu otwarciu. Na czym polega usługa wymiany zamków? Ślusarz przygotowuje drzwi do zamontowania zamka, a następnie umieszcza mechanizm w drzwiach w odpowiedni sposób, trwale mocując zamek. Zamek nie może się poruszać, więc konieczne jest mocne przytwierdzenie zamka w wyznaczonym miejscu.

Proces wymiany zamka zaczyna się od deinstalacji starego modelu, co należy wykonać ostrożnie i dokładnie, aby nie uszkodzić drzwi, które często są kosztowne. Następnie ślusarz przystępuje do montażu zamka.

Proces wymiany zamków na drzwiach wejściowych zaczyna się od zakupu nowego zamka. W zależności od preferencji, można wybrać zamki wpuszczane lub nakładane. Następnie trzeba dokonać demontażu starego zamka i zamontować nowy.

W przypadku, gdy odbywa się jedynie wymiana wkładki, można dokonać wymiany tylko tego elementu. W przeciwnym razie należy wymienić cały mechanizm. W celu uniknięcia problemów z montażem, warto skorzystać z usług specjalisty lub pogotowia zamkowego.

Pogotowie zamkowe świadczy usługi montażu i wymiany zamków oraz jest dostępne przez całą dobę, w razie zaistnienia pilnej potrzeby. W sytuacji, gdy chcemy zwiększyć bezpieczeństwo drzwi, warto rozważyć zastosowanie zamków antywłamaniowych.

Po zamontowaniu nowego zamka, trzeba pamiętać o tym, że warto oszczędzać klucze i dbać o mechanizm, aby zapewnić bezproblemowe działanie zamka przez długi czas.

Dlaczego wymianę zamka warto powierzyć specjaliście?

Korzystając z usług fachowców, których zamówisz przez portal Otomistrz, ponadto możesz mieć pewność, że wymiana zamków cena będzie nie tylko adekwatna do tej rynkowej, ale i z wysokim prawdopodobieństwem nawet od niej niższa.

Wymiana zamków jest procesem wymagającym wiedzy, umiejętności i narzędzi, którymi dysponują fachowcy. Możesz nie posiadać takiego sprzętu w gospodarstwie domowym. Zakup takich narzędzie może okazać się znacznie droższy, aniżeli skorzystanie z pomocy fachowca. To nie jest jedyny powód, dla którego wymianę zamka warto zlecić najlepszym ekspertom, zarejestrowanym na portalu Oto Mistrz. Pośród nich warto też wspomnieć o następujących:

  • Wymiana zamka może być skomplikowana. W zależności od rodzaju zamka i drzwi, wymiana może wymagać specjalistycznych narzędzi i technik. Fachowiec posiada odpowiednie narzędzia i doświadczenie, aby wykonać tę pracę szybko i sprawnie.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa. Dobry ekspert zapewni, że nowy zamek zostanie zamontowany prawidłowo i będzie cechował się wysokim poziomem bezpieczeństwa dla Twojego domu lub biura.
  • Uniknięcie błędów. Jeśli nie masz doświadczenia w wymianie zamków, możesz popełnić błędy, które mogą prowadzić do uszkodzenia drzwi lub nowego zamka. Fachowiec nie dopuści do wystąpienia tych błędów i zapewni, że wymiana zamka przebiegnie sprawnie.
  • Otrzymanie porady. Ekspert może doradzić Ci, jaki rodzaj zamka będzie najlepszy dla Twojego domu lub biura, biorąc pod uwagę poziom bezpieczeństwa i Twoje potrzeby.

Podsumowując, warto powierzyć wymianę zamka fachowcowi, aby mieć pewność, że praca zostanie przeprowadzona prawidłowo, bezpiecznie i skutecznie.

Ile kosztuje wymiana zamków?

Koszt wymiany zamka zależy głównie od złożoności mechanizmu oraz od tego, czy wymagana jest interwencja ślusarska przed wymianą, co również ma wpływ na cenę. Wymiana prostych zamków nawierzchniowych będzie najtańsza, podczas gdy zamki antywłamaniowe wymagają specjalistycznej wiedzy, większego nakładu pracy i użycia profesjonalnych narzędzi, co podnosi koszt usługi. Dodatkowo, czas wezwania fachowca może wpłynąć na cenę usługi, np. w przypadku zgubienia kluczy, a w niektórych sytuacjach wymagane będzie pogotowie zamkowe dostępne nawet w nocy – to wiąże się już z wyższą opłatą.

Wymiana najprostszego zamka w drzwiach kosztuje średnio 48-55 zł. Jeśli jednak potrzebujemy usługi ślusarskiej, np. w przypadku zatrzaśnięcia kluczy, cena wzrośnie do 120-150 zł. Za wymianę zamka antywłamaniowego trzeba zapłacić już 150-200 zł. Natomiast koszt dorobienia kluczy do prostego zamka wynosi około 20-30 zł.

Przyjmuje się, że wymiana zamków koszt średnio zaawansowanego mechanizmu to przeciętnie 90 zł, jeśli wybierzemy podstawowy mechanizm zabezpieczający. Jeśli jednak zależy nam na większym komforcie bezpieczeństwa i bardziej nowoczesnych modelach, wymiana zamków w drzwiach cena (wraz z jego zakupem) może wynosić od 200 zł.

Wymiana prostego zamka nawierzchniowego wynosi około 60-90 zł. Natomiast zamki antywłamaniowe to koszt rzędu 200-300 zł. Za zamki zasuwkowe jednobębenkowe zapłacimy około 45-80 zł. Średni koszt wymiany zwykłych wkładek antywłamaniowych typu C wynosi 180-300 zł, ale bardziej złożone systemy, takie jak zamki mechaniczne, mogą kosztować nawet 600-700 zł.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Wymiana zamków na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Wymiana zamków należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi Wymiana zamków?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi Wymiana zamków telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Wymiana zamków?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Wymiana zamków starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Wymiana zamków jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Wymiana zamków jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Wymiana zamków?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Wymiana zamków ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.