Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Wymiana zamków w Katowicach

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Wymiana zamków w Katowicach w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
558
6 / dziennie

Wymiana zamków Katowice: Wykonawcy blisko mnie

Dawid Filosek

Katowice

Nowy

Robię to co lubię wykonywać malowanie szpachlowanie Cyklinowanie starych podłóg deski (parkiety) tapetowanie ścianki działow...

A
Adam Teperek

Katowice

5.0

Wykończenie wnętrz i remonty. Panele podłogowe, płytki, malowanie ścian i gładzie instalacje elektryczne i sanitarne, wymian...

Damian Yakymenko

Katowice

Nowy

Witam. Oferuję usługi montażu mebli wszystkich marek. W Katowicach i odległości około 30 km od Katowic. Bodzio, Agata, Ikea,...

M
Marcin Steinberg

Katowice

5.0

Od 20 lat zajmuje sie wykończeniam wnętrz, posiadam duże doświadczenie,prace wykonuje zgodnie z technologią budowlaną, nie p...

K
Krzysztof Brzozowy

Katowice

Nowy

Stolarz z kilkunasto letnim stażem w zawodzie.

R
Roman Pniok

Katowice

Nowy

Witam posiadam doświadczenie w branży budowlanej wykonuję rematy mieszkanie od A do Z

K
Krzysztof Borowik

Katowice

Nowy

Zajmuję się kompleksowym wykończeniem wnętrz od 25lat z dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem pomogę państwu zrealizować w...

Zenek Lodyga

Katowice

Nowy

Wykonuje pracę wykończeniowe mieszkań tanio i solidnie już od wielu lat

D
Damian Bandachowicz

Katowice

Nowy

Ponad 22 lata doświadczenia. Nasza specjalność to Montaż okien PCV, aluminium, drzwi zewnętrzne, wewnętrzne Rolety nadtynkow...

Wymiana zamków Katowice: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Na czym polega usługa wymiana zamków w Katowicach?

Złota rączka

Kiedy zgubimy klucz, z jakiegoś powodu nie możemy go włożyć do końca do zamku lub uszkodzimy sam zamek, pierwszą myślą jest zazwyczaj wymiana zamka w drzwiach. Nie warto się spieszyć, gdyż istnieje możliwość naprawy zamka przez pogotowie zamkowe, którego usługi w Katowicach można zamówić na portalu Otomistrz.

Wymiana zamków zaczyna się od zdjęcia klamki. W starszych typach klamek trzeba podważyć i wyjąć zagięty gwoźdź, natomiast w nowszych wystarczy znaleźć ukrytą pod klamką śrubę i odkręcić ją kluczem ampulowym.

Następnie trzeba zdjąć blaszki osłaniające wkładkę, zależy to od wieku drzwi. W starszych szyldy mogą być ukryte pod plastikowymi osłonkami, natomiast coraz częściej są to szyldy dwuczęściowe, w których najpierw trzeba odkręcić górną, a następnie dolną część i uczynić to samo z drugiej strony. Po zdjęciu blaszek można zdemontować wkładkę, co wymaga otwartych drzwi, ponieważ na wysokości zamka znajduje się śruba, którą trzeba odkręcić.

Następnie należy włożyć klucz do zamka i ustawić rygle w taki sposób, aby można było swobodnie wyjąć wkładkę. Po odkręceniu pozostałych śrub, można wyjąć cały mechanizm. Wówczas powinno się włożyć nowy zamek i wykonać te same czynności, co wcześniej, tylko w odwrotnej kolejności.

Jednak przedstawiona powyżej metoda wymiany zamka to tylko sugestia, którą można zastosować samodzielnie przy najprostszych modelach drzwi, za pomocą standardowych narzędzi, śrubokrętów i kluczy. W przypadku certyfikowanych drzwi antywłamaniowych i innych nowoczesnych konstrukcji drzwiowych warto skorzystać z usług specjalistów.

Osoby z wiedzą i doświadczeniem poradzą sobie z tym zadaniem bardzo szybko i skutecznie. Zdecydują, czy konieczna jest wymiana zamków w Katowicach w całości, czy wystarczy tylko wymienić wkładkę (drugie rozwiązanie zazwyczaj jest znacznie tańsze). Na szczęście znalezienie odpowiednich fachowców nie stanowi dziś problemu.

Dlaczego wymianę zamka w Katowicach warto powierzyć specjaliście?

Bezpieczeństwo, spokój i wygoda w domu lub mieszkaniu są bezcenne. Każdy potrzebuje poczucia pewności i swobody w swoim prywatnym miejscu, dlatego tak istotne jest szybkie reagowanie na pierwsze oznaki problemów z drzwiami wejściowymi. Koszt wymiany zamka w drzwiach w takiej sytuacji powinien być kwestią drugorzędną, ponieważ najważniejsza jest ochrona Twojego domu.

Zespół wykwalifikowanych fachowców, których zatrudnisz poprzez Otomistrz, zaoferuje usługę wymiany zamków w drzwiach, dostosowaną do każdego budżetu. Konkurencyjne i atrakcyjne ceny na rynku z pewnością mile Cię zaskoczą. Dodatkowo zapewni perfekcyjnie wykonaną usługę z zachowaniem najwyższych standardów jakości i zagwarantuje bezpieczeństwo, dokładny i precyzyjny montaż zamka oraz komfortowy pobyt w Twoim domu. Zaufaj profesjonalistom, zapoznaj się z ofertą na Otomistrz i zamów usługę wymiany zamków w Katowicach już dziś.

Ile kosztuje wymiana zamków w Katowicach?

Wymiana zamków w drzwiach w Katowicach cena zależy przede wszystkim od skomplikowania mechanizmu, który ma zostać zamontowany. Im prostszy zamek, tym niższa wymiana zamków w Katowicach cena, ale również mniejsze zabezpieczenie pomieszczenia. Średnio koszt wymiany zamka w drzwiach wejściowych waha się pomiędzy 80 a 400 zł.

Najprostszy zamek wpuszczany można zamontować za mniej niż 100 zł, natomiast skomplikowany zamek z systemem antywłamaniowym może kosztować nawet 400 zł. Warto jednak zastanowić się, czy opłaca się oszczędzać na zamku, ponieważ wymienia się go raz na kilka, a nawet kilkanaście lat.

Przykładowo, jeśli wydamy 1000 zł na zamek i jego montaż, który będzie służył przez 10 lat (choć zamki takie często wytrzymują nawet kilkadziesiąt lat), to roczny koszt wyniesie nas tylko 100 zł, a miesięcznie będzie to około 8 zł – czyli mniej niż cena kawy na wynos! Oczywiście, nie w każdym pomieszczeniu potrzebujemy tak zaawansowanych zabezpieczeń, jednak w przypadku zamków do domu lub sklepu, warto dobrze przemyśleć tę kwestię.

Innym czynnikiem wpływającym na koszt wymiany zamka jest jego typ, o czym już wspomniano. Standardowe zamki wpuszczane kosztują zwykle od 80 do 400 zł. Za zamontowanie zamka nawierzchniowego trzeba zapłacić od 100 do 200 zł, a koszt montażu skomplikowanego zamka elektronicznego wynosi od 150 do 300 zł.

Można zatem zauważyć, że wymiana zamków w Katowicach koszt nie różni się bardzo w zależności od typu zamka, a decydujący wpływ na cenę ma przede wszystkim stopień skomplikowania. Pogotowie zamkowe, które zatrudnisz poprzez Otomistrz, zaoferuje najniższe ceny na wymianę zamków w Katowicach i pomoże wybrać nowy zamek, który niezawodnie będzie służył przez wiele lat.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Wymiana zamków w Katowicach na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Wymiana zamków w Katowicach należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Wymiana zamków w Katowicach?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Wymiana zamków w Katowicach starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Wymiana zamków w Katowicach jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Wymiana zamków w Katowicach jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Wymiana zamków w Katowicach?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Wymiana zamków w Katowicach ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.