Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦
Znajdź najlepszego Wykonawcę!

Wymiana zamków w Zielonej Górze

Wypełnij krótki formularz, a my znajdziemy najlepszego Wykonawcę usługi Wymiana zamków w Zielonej Górze w Twojej okolicy.

Czekać...
Jak to działa

Wyszukanie Wykonawcy jest dla Ciebie darmowe i do niczego nie zobowiązuje!

Krok 1

Kliknij przycisk "Znajdź Wykonawcę"

Krok 2

Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia

Krok 3

Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Order count Zrealizowane zamówienia
0
3 / dziennie
Master count Zarejestrowani wykonawcy
105
3 / dziennie

Wymiana zamków Zielona Góra: Wykonawcy blisko mnie

Serhii Krut

Zielona Góra

4.8

doświadczenie zawodowe 23 lata wykonujemy montaż mebli meble na wymiar łączymy sprzęt AGD gaz woda sprzęt elektryczny

Serwis Jacek

Zielona Góra

Nowy

Serwis AGD, złota rączka

D
Dariusz Kuzar

Zielona Góra

Nowy

Jestem jednoosobową firmą świadczącą usługi remontowe w zakresie kapitalnych remontach mieszkań, domów oraz innych obiektów....

M
Marcin Klupczyński

Zielona Góra

Nowy

Zapraszam do kontaktu w kwestiach montazu / serwisu elektryki / IT / elektroniki / automatyki domowej. 695/ 622/ 040

Paweł Regiński

Zielona Góra

Nowy

Zajmuje sie montażem mebli na wymiar: kuchnie, szafy, garderoby, meble łazienkowe. Wykonuję łączenie blatów, wycinanie otwor...

ALE_MEBLE - Mateusz Ochryniuk

Zielona Góra

Nowy

Jesteśmy zgranym, dwuosobowym zespołem, działającym na rynku już od ponad 10 lat. Mamy doświadczenie w produkcji MEBLI na wy...

Jerzy Łabuć

Zielona Góra

Nowy

Witam. Zajmuję się wszelkimi pracami wykończeniowymi. Zapraszam do współpracy. Mogę wysłać zdjęcia swoich pracy i opowiedzie...

GEC System

Zielona Góra

Nowy

Gazownictwo: - kontrola okresowa kotłów i instalacji gazowej z protokołem, - konserwacja i serwis kotłów gazowych Elektryka:...

M
Mariusz Nazgowicz

Zielona Góra

Nowy

Aranżacją i wykończeniem wnętrz zajmuję się od 25 lat. Stąd tak obszerny wykaz moich umiejętności. Sporo osób przekonało się...

Wymiana zamków Zielona Góra: Opinie klientów

L
Lidia_LV
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
A
Adrianna
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
T
Toria1984
Nigdy nie korzystałam z otomistrza dopóki nie miałam ostrej potrzeby. Nie oczekiwałam, ale Pan z otomistrza przyjechał w niedzielę, jestem zadowolona. Koszt też był okej.
E
Ewa
Używałam 3 razy, byłam zadowolona, tylko że na drugi raz wyszukiwanie wykonawcy zajęło kilka dni, ale przynajmniej obsługa jest miła, kontaktowałam się w tej sprawie, wszystko mi wyjaśnili.
R
Roman_Mc
Nie po raz pierwszy zamawiam fachowców w otomistrzu do różnych spraw. W 90% przypadków byłem zadowolony, mogę polecić. Jedyna rzecz to czasem dłużej trzeba czekać na znalezienie wykonawcy

Na czym polega usługa wymiana zamków w Zielonej Górze?

Złota rączka

Kiedy zgubimy klucz, z jakiegoś powodu nie możemy go włożyć do końca do zamku lub uszkodzimy sam zamek, pierwszą myślą jest zazwyczaj wymiana zamka w drzwiach. Nie warto się spieszyć, gdyż istnieje możliwość naprawy zamka przez pogotowie zamkowe, którego usługi w Zielonej Górze można zamówić na portalu Otomistrz.

Wymiana zamków zaczyna się od zdjęcia klamki. W starszych typach klamek trzeba podważyć i wyjąć zagięty gwoźdź, natomiast w nowszych wystarczy znaleźć ukrytą pod klamką śrubę i odkręcić ją kluczem ampulowym.

Następnie trzeba zdjąć blaszki osłaniające wkładkę, zależy to od wieku drzwi. W starszych szyldy mogą być ukryte pod plastikowymi osłonkami, natomiast coraz częściej są to szyldy dwuczęściowe, w których najpierw trzeba odkręcić górną, a następnie dolną część i uczynić to samo z drugiej strony. Po zdjęciu blaszek można zdemontować wkładkę, co wymaga otwartych drzwi, ponieważ na wysokości zamka znajduje się śruba, którą trzeba odkręcić.

Następnie należy włożyć klucz do zamka i ustawić rygle w taki sposób, aby można było swobodnie wyjąć wkładkę. Po odkręceniu pozostałych śrub, można wyjąć cały mechanizm. Wówczas powinno się włożyć nowy zamek i wykonać te same czynności, co wcześniej, tylko w odwrotnej kolejności.

Jednak przedstawiona powyżej metoda wymiany zamka to tylko sugestia, którą można zastosować samodzielnie przy najprostszych modelach drzwi, za pomocą standardowych narzędzi, śrubokrętów i kluczy. W przypadku certyfikowanych drzwi antywłamaniowych i innych nowoczesnych konstrukcji drzwiowych warto skorzystać z usług specjalistów.

Osoby z wiedzą i doświadczeniem poradzą sobie z tym zadaniem bardzo szybko i skutecznie. Zdecydują, czy konieczna jest wymiana zamków w Zielonej Górze w całości, czy wystarczy tylko wymienić wkładkę (drugie rozwiązanie zazwyczaj jest znacznie tańsze). Na szczęście znalezienie odpowiednich fachowców nie stanowi dziś problemu.

Dlaczego wymianę zamka w Zielonej Górze warto powierzyć specjaliście?

Bezpieczeństwo, spokój i wygoda w domu lub mieszkaniu są bezcenne. Każdy potrzebuje poczucia pewności i swobody w swoim prywatnym miejscu, dlatego tak istotne jest szybkie reagowanie na pierwsze oznaki problemów z drzwiami wejściowymi. Koszt wymiany zamka w drzwiach w takiej sytuacji powinien być kwestią drugorzędną, ponieważ najważniejsza jest ochrona Twojego domu.

Zespół wykwalifikowanych fachowców, których zatrudnisz poprzez Otomistrz, zaoferuje usługę wymiany zamków w drzwiach, dostosowaną do każdego budżetu. Konkurencyjne i atrakcyjne ceny na rynku z pewnością mile Cię zaskoczą. Dodatkowo zapewni perfekcyjnie wykonaną usługę z zachowaniem najwyższych standardów jakości i zagwarantuje bezpieczeństwo, dokładny i precyzyjny montaż zamka oraz komfortowy pobyt w Twoim domu. Zaufaj profesjonalistom, zapoznaj się z ofertą na Otomistrz i zamów usługę wymiany zamków w Zielonej Górze już dziś.

Ile kosztuje wymiana zamków w Zielonej Górze?

Wymiana zamków w drzwiach w Zielonej Górze cena zależy przede wszystkim od skomplikowania mechanizmu, który ma zostać zamontowany. Im prostszy zamek, tym niższa wymiana zamków w Zielonej Górze cena, ale również mniejsze zabezpieczenie pomieszczenia. Średnio koszt wymiany zamka w drzwiach wejściowych waha się pomiędzy 80 a 400 zł.

Najprostszy zamek wpuszczany można zamontować za mniej niż 100 zł, natomiast skomplikowany zamek z systemem antywłamaniowym może kosztować nawet 400 zł. Warto jednak zastanowić się, czy opłaca się oszczędzać na zamku, ponieważ wymienia się go raz na kilka, a nawet kilkanaście lat.

Przykładowo, jeśli wydamy 1000 zł na zamek i jego montaż, który będzie służył przez 10 lat (choć zamki takie często wytrzymują nawet kilkadziesiąt lat), to roczny koszt wyniesie nas tylko 100 zł, a miesięcznie będzie to około 8 zł – czyli mniej niż cena kawy na wynos! Oczywiście, nie w każdym pomieszczeniu potrzebujemy tak zaawansowanych zabezpieczeń, jednak w przypadku zamków do domu lub sklepu, warto dobrze przemyśleć tę kwestię.

Innym czynnikiem wpływającym na koszt wymiany zamka jest jego typ, o czym już wspomniano. Standardowe zamki wpuszczane kosztują zwykle od 80 do 400 zł. Za zamontowanie zamka nawierzchniowego trzeba zapłacić od 100 do 200 zł, a koszt montażu skomplikowanego zamka elektronicznego wynosi od 150 do 300 zł.

Można zatem zauważyć, że wymiana zamków w Zielonej Górze koszt nie różni się bardzo w zależności od typu zamka, a decydujący wpływ na cenę ma przede wszystkim stopień skomplikowania. Pogotowie zamkowe, które zatrudnisz poprzez Otomistrz, zaoferuje najniższe ceny na wymianę zamków w Zielonej Górze i pomoże wybrać nowy zamek, który niezawodnie będzie służył przez wiele lat.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę Wymiana zamków w Zielonej Górze na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi Wymiana zamków w Zielonej Górze należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi Wymiana zamków w Zielonej Górze?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi Wymiana zamków w Zielonej Górze starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi Wymiana zamków w Zielonej Górze jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi Wymiana zamków w Zielonej Górze jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę Wymiana zamków w Zielonej Górze?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii Wymiana zamków w Zielonej Górze ustalić cenę i metodę płatności. 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.