Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Wynajem koparki we Wrocławiu

22.01.2022 Wynajem koparki
Ocena pracy mistrza:
L
Lidia_LV, Wrocław
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
28.01.2022 Wynajem koparki
Ocena pracy mistrza:
D
Daria, Wrocław
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
8.02.2022 Wynajem koparki
Ocena pracy mistrza:
J
Jarek, Wrocław
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
11.02.2022 Wynajem koparki
Ocena pracy mistrza:
P
Przemysław, Wrocław
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
28.03.2022 Wynajem koparki
Ocena pracy mistrza:
P
PanMarek, Wrocław
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
8.04.2022 Wynajem koparki
Ocena pracy mistrza:
A
Artur, Wrocław
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
18.04.2022 Wynajem koparki
Ocena pracy mistrza:
M
Martyna 18, Wrocław
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
30.04.2022 Wynajem koparki
Ocena pracy mistrza:
A
Adrianna, Wrocław
 • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
Rozwiń

Wynajem koparki we Wrocławiu: Powiązane usługi

Automatyka do bram Liczba mistrzów: 8
Montaż okien Liczba mistrzów: 10
Montaż parapetów Liczba mistrzów: 10
Budowa domku letniskowego Liczba mistrzów: 10
Budowa garażu Liczba mistrzów: 9
Budowa ścianki działowej Liczba mistrzów: 9
Kamieniarz Liczba mistrzów: 8
Montaż wentylacji Liczba mistrzów: 8
Roboty żelbetowe Liczba mistrzów: 8
Poręcze na schody Liczba mistrzów: 10
Budowa dachu Liczba mistrzów: 9
Deskowanie dachu Liczba mistrzów: 9
Adaptacja poddasza Liczba mistrzów: 9
Rozbiórka budynku Liczba mistrzów: 9
Izolacja fundamentów Liczba mistrzów: 8
Elewacja domu Liczba mistrzów: 8
Budowa fundamentów Liczba mistrzów: 8
Budowa tarasu Liczba mistrzów: 9
Dom z bali Liczba mistrzów: 9
Wypożyczanie narzędzi Liczba mistrzów: 8
Aranżacja wnętrz Liczba mistrzów: 8
Dom z bali Liczba mistrzów: 9
Montaż rolet Liczba mistrzów: 8
Projektowanie łazienki Liczba mistrzów: 8
Zadaszenie tarasu Liczba mistrzów: 9
Budowa domu jednorodzinnego Liczba mistrzów: 9
Geodeta Liczba mistrzów: 8
Budowa tarasu Liczba mistrzów: 9
Architekt Liczba mistrzów: 8
Roboty ziemne Liczba mistrzów: 8
Usługi koparko ładowarką Liczba mistrzów: 8
Remont mieszkań Liczba mistrzów: 9
Balustrady schodowe Liczba mistrzów: 9
Balustrady drewniane Liczba mistrzów: 9
Balustrady balkonowe Liczba mistrzów: 8
Ocieplenie dachu i poddasza Liczba mistrzów: 10
Wylewki podłogowe Liczba mistrzów: 9
Tapetowanie Liczba mistrzów: 9
Szklarz Liczba mistrzów: 8
Schody zabiegowe Liczba mistrzów: 9
Dekarz Liczba mistrzów: 9
Murarz Liczba mistrzów: 8
Montaż drzwi Liczba mistrzów: 11
Schody drewniane Liczba mistrzów: 9
Regulacja okien Liczba mistrzów: 8
Ocieplenie domów Liczba mistrzów: 9

Dlaczego warto wynająć koparkę we Wrocławiu u wykonawców OTOmistrz?

Specjaliści OTOmistrz oferują naszym klientom sprzęt, który funkcjonuje nawet w najbardziej skomplikowanych warunkach. Koparka jest w stanie jednocześnie podnosić i transportować różne przedmioty. Taka wszechstronność wyposażenia specjalnego sprawia, że maszyna staje się niezastąpiona na przykład podczas wykonywania prac budowlanych w ograniczonej przestrzeni. Dodatkowo w ofercie przedstawione są różne rodzaje koparek we Wrocławiu:

 • Podsiębierne, które można ustawiać zarówno na dnie wykopu, jak i na jego krawędzi. Takie urządzenia z kolei mogą się różnić rozmiarem łyżek, dlatego podczas ich wyboru należy orientować się w objętości wykopu, który zamierza się stworzyć;
 • Zbierakowe. Tego typu urządzenia poradzą sobie zarówno na otwartych, jak i ograniczonych terenach. Często koparki zbierakowe we Wrocławiu wykorzystywane są do tworzenia systemów kanalizacji, gdyż świetnie radzą sobie z zadaniami dotyczącymi wąskich wykopów;
 • Chwytakowe. Tego typu urządzenia zaleca się wykorzystywać w miejscach, gdzie grunt ma wysoki poziom wilgotności, a także  na przykład podczas kopania studni, sztucznych jezior itp.

 Nasi eksperci we Wrocławiu dobierają sprzęt maksymalnie precyzyjnie, uwzględniając wszystkie potrzeby klientów i ich wymagania co do technicznych cech koparek — rodzaju nadwozia, napędu, charakteru pracy. 

Dlaczego wybrać nasz serwis dla wynajmu koparki we Wrocławiu?

Niedrogi wynajem koparki i minikoparki we Wrocławiu — to skuteczne rozwiązanie, z którego mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Niezawodne funkcjonowanie takich urządzeń to gwarancja sprawnego i szybkiego przebiegu wszystkich prac budowlanych, jak i porządkowych. Nasi specjaliści umożliwiają zarówno wynajem minikoparki we Wrocławiu bez operatora, jak i oferują wsparcie fachowych pracowników.

Koparki i minikoparki mogą być wykorzystane do takich oto prac we Wrocławiu:

 • Układanie komunikacji;
 • Kopanie fundamentów w niskiej zabudowie;
 • Zagospodarowanie terenu w parkach i skwerach;
 • Kopanie stawów;
 • Budowa dróg;
 • Planowanie działek;
 • Budowa systemów odwadniających;
 • Wyrywanie drzew.

Wynajem koparki we Wrocławiu

Nasi specjaliści oferują koparki znanych marek, przeznaczone do realizacji prac budowlanych i porządkowych. Ich urządzenia mają różny zasięg i głębokość kopania, a dodatkowo można zamówić we Wrocławiu usługi operatora i sprzęt dodatkowy — łyżki chwytakowe i do skarpowania, młoty kujące lub głowice frezujące. Te urządzenia świetnie sprawdzą się podczas tworzenia wykopów szerokoprzestrzennych, niwelacji terenu i jego korytowania, a także w trakcie odśnieżania. W ofercie prezentowane są: koparki gąsienicowe, obrotowe, kołowe i podsiębierne we Wrocławiu, a jeśli samodzielne dokonanie właściwego wyboru maszyny jest trudne — zalecamy skontaktowanie się z naszym specjalistą, który pomoże w podjęciu decyzji, a także zorganizuje dostawę sprzętu pod wskazany adres i na odpowiednią godzinę.

Wynajem minikoparki we Wrocławiu

Minikoparki we Wrocławiu służą do niewielkich, kompaktowych prac budowlanych, a także przydają się podczas porządkowania terenów, które przylegają do stref mieszkalnych. Wykorzystanie szczególnie sprawdza się w gęsto zabudowanych dzielnicach miasta, gdyż taki sprzęt pozwala zagwarantować, że już istniejące budynki i tereny zielone nie zostaną uszkodzone w procesie korzystania z minikoparki. U partnerów OTOmistrz można wynająć minikoparkę we Wrocławiu na kilka godzin, dobę lub kilka dni. Wszystkie urządzenia dostarczamy w stanie sprawnym, w razie potrzeby sterowania urządzeniem może dokonywać nasz doświadczony operator. Niezaprzeczalnym atutem naszych wykonawców są naprawdę przystępne ceny na wynajem minikoparki we Wrocławiu.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę wynajem koparki we Wrocławiu na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi wynajem koparki we Wrocławiu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi wynajem koparki we Wrocławiu?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi wynajem koparki we Wrocławiu telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi wynajem koparki we Wrocławiu?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi wynajem koparki we Wrocławiu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi wynajem koparki we Wrocławiu jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi wynajem koparki we Wrocławiu jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę wynajem koparki we Wrocławiu?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii wynajem koparki we Wrocławiu ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi wynajem koparki we Wrocławiu należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi wynajem koparki we Wrocławiu telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi wynajem koparki we Wrocławiu starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi wynajem koparki we Wrocławiu jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii wynajem koparki we Wrocławiu ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.