Rosja prowadzi wojnę z Ukrainą! Dziękujemy Polakom za wsparcie i pomoc dla Ukrainy! 🇺🇦

Jak to działa

Wybierz miasto i kategorię usługi
1 Wybierz lokalizację wykonania usługi
Podaj szczegóły swojego zadania
2 Wypełnij formularz, w którym podaj szczegóły zamówienia
Wykonawca skontaktuje się z Tobą
3 Wykonawca skontaktuje się z Tobą

Opinie klientów na temat: Zadaszenie tarasu w Sosnowiec

22.01.2022 Zadaszenie tarasu
Ocena pracy mistrza:
L
Lidia_LV, Sosnowiec
Obsługa doradziła dobrego specjalistę. Wszystko zostało zrobione w 2 dni także polecam.
28.01.2022 Zadaszenie tarasu
Ocena pracy mistrza:
D
Daria, Sosnowiec
Otomistrz jest extra! Zamawiałam kilka usług, w przypadku niektórych wyszukiwanie wykonawców trwało dłużej, ale najczęściej takie problemy nie występują. Zamawiam już trzeci raz.
8.02.2022 Zadaszenie tarasu
Ocena pracy mistrza:
J
Jarek, Sosnowiec
Wykonawca znaleziony w Otomistrzu jest naprawdę doświadczonym specjalistą, wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Polecam ten serwis do załatwienia spraw domowych. Podkreślam takie plusy: umiejętne wykonanie pracy we właściwym czasie za odpowiednią cenę. Nie znaleziono wad. Zwracam uwagę na uprzejmość specjalisty.
11.02.2022 Zadaszenie tarasu
Ocena pracy mistrza:
P
Przemysław, Sosnowiec
Skorzystałem z Otomistrza i nie zostałem zawiedziony. Fachowca skontaktował się ze mną, ustaliliśmy wszystko i nie było żadnych problemów. Polecam.
28.03.2022 Zadaszenie tarasu
Ocena pracy mistrza:
P
PanMarek, Sosnowiec
Polski serwis ze specjalistami, cieszę się że raz skorzystałem mimo że miałem wątpliwości. Za każdym razem znajduję dobrego wykonawcę, mam remont w toku i często potrzebuję. Poleciłem krewnym.
8.04.2022 Zadaszenie tarasu
Ocena pracy mistrza:
A
Artur, Sosnowiec
Na początku korzystałem z otomistrza jako wykonawca, ale jak coś się zepsuje w domu to chętnie korzystam też jako klient. Mogę powiedzieć, że wiem jak działa serwis od kuchni, polecam.
18.04.2022 Zadaszenie tarasu
Ocena pracy mistrza:
M
Martyna 18, Sosnowiec
Chciałabym się podzielić swoją opinią o otomistrz. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam. Dziś przyjedzie Pan z serwisu. Wtedy się wypowiem odnośnie jakości, ale jak na razie wszystko jest git.
30.04.2022 Zadaszenie tarasu
Ocena pracy mistrza:
A
Adrianna, Sosnowiec
  • Skozystałam z usług otomistrza, wyjaśniłam Wykonawcy, czego potrzebuję, i wszystko zostało bardzo dobrze wykonane, serdecznie polecam.
Rozwiń

Zadaszenie tarasu w Sosnowiec: Powiązane usługi

Automatyka do bram Liczba mistrzów: 8
Montaż okien Liczba mistrzów: 9
Montaż parapetów Liczba mistrzów: 9
Budowa domku letniskowego Liczba mistrzów: 9
Budowa garażu Liczba mistrzów: 9
Budowa ścianki działowej Liczba mistrzów: 8
Kamieniarz Liczba mistrzów: 8
Montaż wentylacji Liczba mistrzów: 8
Roboty żelbetowe Liczba mistrzów: 8
Poręcze na schody Liczba mistrzów: 9
Budowa dachu Liczba mistrzów: 9
Deskowanie dachu Liczba mistrzów: 9
Adaptacja poddasza Liczba mistrzów: 8
Rozbiórka budynku Liczba mistrzów: 9
Izolacja fundamentów Liczba mistrzów: 8
Elewacja domu Liczba mistrzów: 8
Budowa fundamentów Liczba mistrzów: 8
Budowa tarasu Liczba mistrzów: 9
Dom z bali Liczba mistrzów: 9
Wypożyczanie narzędzi Liczba mistrzów: 8
Aranżacja wnętrz Liczba mistrzów: 8
Dom z bali Liczba mistrzów: 9
Montaż rolet Liczba mistrzów: 8
Projektowanie łazienki Liczba mistrzów: 8
Budowa domu jednorodzinnego Liczba mistrzów: 9
Geodeta Liczba mistrzów: 8
Budowa tarasu Liczba mistrzów: 9
Architekt Liczba mistrzów: 8
Roboty ziemne Liczba mistrzów: 8
Usługi koparko ładowarką Liczba mistrzów: 8
Remont mieszkań Liczba mistrzów: 8
Balustrady schodowe Liczba mistrzów: 9
Balustrady drewniane Liczba mistrzów: 9
Balustrady balkonowe Liczba mistrzów: 8
Ocieplenie dachu i poddasza Liczba mistrzów: 9
Wynajem koparki Liczba mistrzów: 8
Wylewki podłogowe Liczba mistrzów: 9
Tapetowanie Liczba mistrzów: 8
Szklarz Liczba mistrzów: 8
Schody zabiegowe Liczba mistrzów: 10
Dekarz Liczba mistrzów: 9
Murarz Liczba mistrzów: 9
Montaż drzwi Liczba mistrzów: 9
Schody drewniane Liczba mistrzów: 10
Regulacja okien Liczba mistrzów: 8
Ocieplenie domów Liczba mistrzów: 9

Usługa zadaszania tarasów w Sosnowiec

Zadaszenie tarasu w Sosnowiec to estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które może zostać zrealizowane zarówno jako samodzielny element architektoniczny, jak i przedłużenie dachu domu. Asortyment materiałów budowlanych dostępnych obecnie na rynku umożliwia korzystanie z różnych opcji zadaszenia tarasu, a najpopularniejszymi rozwiązaniami są rolety, a także nieprzesuwne konstrukcje z aluminium, szkła, drewna lub poliwęglanu.

Nie trzeba wykonywać zadaszenia tarasu samodzielnie, gdyż realizację takiej usługi w Sosnowiec można powierzyć fachowcom, wybierając odpowiednią ekipę na portalu OTOmistrz. Koszt robocizny zadaszenia tarasu, jak również  sposób i terminy realizacji zlecenia są ustalane z wybraną ekipą, dzięki czemu zawsze możesz łatwo wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie w Sosnowiec.

Dlaczego warto wyszukiwać fachowców do zadaszenia tarasu na portalu OTOmistrz?

Dlaczego warto wyszukiwać fachowców do zadaszenia tarasu na portalu OTOmistrz?

Wybierając fachowców do zadaszenia tarasów na portalu OTOmistrz można być pewnym, że zajmą się wszystkimi kwestiami związanymi z realizacją tej usługi:

  • Sporządzą projekt;
  • Uzyskają wszystkie niezbędne zezwolenia;
  • Zakupią materiały i dostarczą sprzęt;
  • Przeprowadzą instalację zadaszenia;
  • Sprawdzą efekt prac pod kątem elastyczności i bezpieczeństwa.

To Ty decydujesz o tym, jak będzie wyglądał Twój taras oraz jaki będzie koszt jego budowy: fachowcy są zawsze gotowi wsłuchać się w wymogi klientów i zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. 

Na portalu OTOmistrz znajdziesz nie tylko informacje o usługach świadczonych przez fachowców, ale także cenniki, za pomocą których wybierzesz firmę o najbardziej atrakcyjnej dla Ciebie ofercie: niekoniecznie musisz zamawiać drogie konstrukcje z drewna lub poliwęglanu: w ofercie znajdują się także firmy realizujące w Sosnowiec zadaszenie tarasu blachą lub wykonane z płótna.

Aluminiowe zadaszenie tarasu

Aluminiowe zadaszenie tarasu na wymiar to nowa usługa, która zyskuje na popularności nie tylko w Sosnowiec, ale też w całej Europie. Kolorystyka konstrukcji i sposób montażu są wybierane przez klientów, którzy decydują także o instalacji dodatkowego wyposażenia – ogrzewania, głośników, oświetlenia LED, odprowadzających wodę okapników itp.

Popularne jest nie tylko aluminiowe, ale także aluminiowo-poliwęglanowe zadaszenie, niezawodnie chroniące przed opadami atmosferycznymi, a jednocześnie przepuszczające na taras dużą ilość promieni słonecznych. Aluminium, stosowane do zadaszania tarasów, przed instalacją przechodzi specjalną obróbkę powierzchni, dzięki czemu nie ulega korozji i niezawodnie służy właścicielom na przestrzeni kilkudziesięciu lat.

Drewniane zadaszenie tarasu

Drewniane zadaszenie tarasu w Sosnowiec to klasyczne rozwiązanie, które ostatnio ponownie cieszy się dużą popularnością ze względu na wysoki poziom ekologiczności i dostępność licznych rozwiązań dekoracyjnych. Drewno to wspaniały wybór do zagospodarowania przestrzeni wypoczynkowej, wykorzystywanej przez cały rok. Do tworzenia pergoli i tarasów wykorzystuje się materiały odporne na oddziaływanie wilgoci i szkodników, niezawodnie chroniące przed wiatrem, upałem lub zimnem.

W sklepach budowlanych można zakupić drewniane zadaszenie tarasu do samodzielnego montażu. Jego instalację można zrealizować samodzielnie lub powierzyć ekipie budowlanej, znalezionej za pomocą portalu OTOmistrz. Na naszej stronie można również znaleźć fachowców, którzy zaprojektują drewniany taras od podstaw, pomogą w doborze i zakupie materiałów, a następnie zrealizują projekt.

Szklane zadaszenie tarasu

Szklane zadaszenie tarasu to rozwiązanie, które niezawodnie będzie służyło właścicielom przez kilkadziesiąt lat, jednocześnie niezawodne chroniąc meble, wykończenie, jak również osoby korzystające z tarasu przed nadmiernym wpływem promieniami słonecznymi. Dlatego właśnie szklane zadaszenie jest często wybierane w strefach klimatycznych o wysokim poziomie promieniowania ultrafioletowego i słonecznego, na przykład nad morzem lub w górach. Ostatnio podczas zadaszenia tarasu szkłem w Sosnowiec wykorzystywano okna z podwójnymi szybami, montowanymi za pomocą profili aluminiowych lub plastikowych.

Rozsuwane zadaszenie tarasu

Rozsuwane zadaszenie tarasu w Sosnowiec to stosunkowo nowe rozwiązanie, które coraz częściej jest wybierane przez polskich klientów. Nic w tym dziwnego: za pomocą tego typu konstrukcji przestrzeń wewnętrzna może być nie tylko dobrze wentylowana, ale także przepuszczać ciepło słoneczne, świeże powietrze i odgłosy natury. Rozsuwane zadaszenie świetnie sprawdza się nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także idealnie nadaje się do tworzenia ogrodów zimowych, basenów, letnich tarasów w kawiarniach itp. Niezawodna komunikacja przestrzeni wewnętrznej tarasu z otaczającą przyrodą pozwala zrezygnować  z potrzeby instalacji skomplikowanego systemu wentylacji. Wybierając rozsuwane zadaszenie tarasu w Sosnowiec można je wykorzystywać zarówno w celach wypoczynkowych, jak i przemysłowych (do realizacji takich prac, jak: spawanie, malowanie itp.).

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić usługę zadaszenie tarasu w Sosnowiec na Otomistrz?

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi zadaszenie tarasu w Sosnowiec należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

W jaki sposób mogę się skontaktować z wykonawcą z usługi zadaszenie tarasu w Sosnowiec?

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi zadaszenie tarasu w Sosnowiec telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawców z usługi zadaszenie tarasu w Sosnowiec?

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi zadaszenie tarasu w Sosnowiec starają się odpowiadać jak najszybciej.

Czy wyszukiwanie wykonawcy z usługi zadaszenie tarasu w Sosnowiec jest bezpłatny?

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi zadaszenie tarasu w Sosnowiec jest dla Ciebie bezpłatne.

Jak kształtuje się cena na usługę zadaszenie tarasu w Sosnowiec?

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii zadaszenie tarasu w Sosnowiec ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji. 

–  Żeby znaleźć wykonawcę do usługi zadaszenie tarasu w Sosnowiec należy wypełnić krótki kwestionariusz na naszej stronie internetowej.To zajmie nie więcej niż 5 minut! 

 

–  Wciśnij przycisk “Znajdź Wykonawcę”, po czym wypełnij formularz. Podaj dokładne i szczegółowe dane, ponieważ właśnie na ich podstawie dopasujemy najlepszych wykonawców dla Ciebie.

 

–  Koniecznie opisz zadanie i załącz zdjęcie – dzięki temu Wykonawca zanim zadzwoni do Ciebie, będzie mógł ustalić cenę. Wykonawcy szybciej odpowiadają na zadania z opisem i zdjęciami!

–  Będziesz mógł skontaktować się z wykonawcą z usługi zadaszenie tarasu w Sosnowiec telefonicznie, jeżeli będzie taka potrzeba. 

 

–  Z reguły wykonawca zadzwoni do Ciebie pierwszy, abyście razem ustalili wszystkie szczegóły.

Zazwyczaj klienci po wysłaniu zgłoszenia dostają odpowiedzi w ciągu kilku godzin, maksymalnie doby. Wykonawcy usługi zadaszenie tarasu w Sosnowiec starają się odpowiadać jak najszybciej.

Tak, jako Klient nic nie płacisz, poszukiwanie wykonawcy z usługi zadaszenie tarasu w Sosnowiec jest dla Ciebie bezpłatne.

–  Cena jest kształtowana przez wykonawcę na podstawie jego doświadczenia i złożoności zadania. 

 

–  W trakcie rozmowy telefonicznej zalecamy za porozumieniem z wykonawcą w kategorii zadaszenie tarasu w Sosnowiec ustalić cenę i metodę płatności. 

 

–  Zwracamy uwagę na to, że Otomistrz nie pośredniczy w kwestii opłat i nie pobiera żadnej prowizji.